«Роби Good»

Милосердя

Вівторок, 22 грудня 2020, 09:56

357852147«Бог спрямовує до добра того, хто любить Його. Довіряймо Богові та крокуймо вперед. З Богом будь-яка пташка, яка відчуває, що галузка гойдається, далі співає, бо знає, що має крила.» (поради Дона Боско)

День Святого Миколая, одне з улюблених свят дітей та дорослих, це свято добра, милосердя, щедрості, радості, доброзичливості, чуйності, мудрості, любові. Святий Миколай справжній, народився та зростав у заможній християнській родині, в другій половині третього століття, в місті Патарах, у старовинній Ликіі, як подає життя святих, був доброю та чуйною людиною, жив у достатку, але бачивши потребуючих, не міг залишатися байдужим і Божа Мудрість супроводжувала та провадила його. Праведне життя Св. Миколая, заохочує багатьох людей бути великодушним та робити прості й добрі речі щодня, і є дуже багато людей, яких так і називають добродіями. 

Add a comment

Читати далі: «Роби Good»

   

Святий Йосафат Кунцевич – його життя і доба. Ч.-4

Історичні постаті у християнстві

Вівторок, 15 грудня 2020, 22:26

720x411xfillРОЗДІЛ II. КУНЦЕВИЧ У МОНАСТИРІ

Двадцятьчотири роки назрівало покликання Івана Кунцевича. Може на це вплинула воля батьків, чи потреба родини, а може й вимога фізичного, духовного та громадського дозрівання. В кожному випадку, 24-літній мужчина, у тодішній дійсності, міг вирішити свою долю. Можливо, що до того вирішення дало сигнал легальне повноліття, а може якась подія родинного характеру, нпр. смерть когось із батьків і реорганізація родинної громади. Досить, що – по-людському і по-Божому –Іван Кунцевич у 1604 році міг піти за Божим покликом, вступаючи до манастиря Св. Трійці у Вильні. Це було рішення на все життя, невідкличне, що й відзначилося прийняттям нового чернечого імені: Й о с а ф а т. Під цею кличкою входить Іван Кунцевич у новий період свого недовгого життя, і вона визначуватиме наступні роки його життя.

Add a comment

Читати далі: Святий Йосафат Кунцевич – його життя і доба. Ч.-4

   

«Дарунок від Тата» на Миколая

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Понеділок, 14 грудня 2020, 20:15

C969209«Ой, хто, хто Миколая любить,

Ой, хто, хто Миколаю служить,

Тому святий Миколай,

На всякий час помагай,

Миколай!»

Add a comment

Читати далі: «Дарунок від Тата» на Миколая

   

Сторінка 6 з 1295

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/