Мир без справедливості

Християнське вчення

Понеділок, 25 листопада 2019, 14:31

5dd52a57b0d95Нещодавно на сайті інтернет-видання «Лівий берег» (LB.UA) було опубліковане інтерв’ю з Главою і Отцем Української греко-католицької церкви Блаженнішим Святославом на тему сучасних викликів для українців всередині та поза межами України. Блаженніший розповів про ситуацію у світлі християнського вчення. Нижче подаємо саме інтерв’ю, заохочуємо до прочитання.

Add a comment

Читати далі: Мир без справедливості

   

День пам'яті жертв Голодомору

Тема номера

Субота, 23 листопада 2019, 12:17

etnohata

Цього дня ми відчуваємо голос власного сумління, який запитує, що ми зробили, аби правда про цей злочин була сказана, щоби жертвибули гідно вшановані, щоби молитва за них лунала?! Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви у своєму відеозверненні з приводу вісімдесят шостої річниці Голодомору – геноциду українського народу 1932-1933 років, організованого сталінським режимом. Цьогоріч вшанування жертв Голодомору припадає на 23 листопада.

Add a comment

Читати далі: День пам'яті жертв Голодомору

   

«Вибір є завжди. Навіть сьогодні. Особливо сьогодні.»

Спільнота

Четвер, 21 листопада 2019, 16:00

D545C2ECЗа нашу і вашу гідність

Про зиму 14-го відразу ж почали говорити як про історію. Себто, не просто в минулому часі, а в минулому часі, що скінчився, застиг, обірвався. Щойно почалася весна, яка так і не стала «русской», з’явилися спогади й мемуари, ритуали й традиції. Події зими непомітно отримали своє офіційне звучання. Конспірологічні версії й теорії змови до уваги особливо не брались, тож невимушено підхоплена владою ця нова оповідь стала частиною цілком офіційної історії.

Add a comment

Читати далі: «Вибір є завжди. Навіть сьогодні. Особливо сьогодні.»

   

Сторінка 6 з 1218

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія
http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/