Комунікат щодо рецепції в УГКЦ декларації Дикастерії віровчення «Fiducia Supplicans» про душпастирське значення благословень

Україна

Понеділок, 25 грудня 2023, 19:28

Комунікат щодо рецепції в Українській Греко-Католицькій Церкві декларації Дикастерії віровчення «Fiducia Supplicans» про душпастирське значення благословень.

 

Add a comment

Читати далі: Комунікат щодо рецепції в УГКЦ декларації Дикастерії віровчення «Fiducia Supplicans» про душпастирське значення благословень

   

ХУДОЖНИЦЯ МАРИНА СОЧЕНКО: «І ПІД ЧАС ПОВІТРЯНИХ ТРИВОГ, І ПІД ЧАС БЛЕКАУТІВ БРАЛА ДО РУК ПЕНЗЛИКА, МОЛИЛАСЯ І ПИСАЛА ПРИ ЛІХТАРИКУ…»

Митецька сторінка

П'ятниця, 22 грудня 2023, 15:35

Художниця Марина Соченко волонтерить із часів Революції Гідності. На замовлення греко-католицької громади церкви Святого Миколая на Аскольдовій Могилі, в малій військовій каплиці Зведення Чесного Хреста Господнього, створила знаковий твір «Покрова Богородиці», присвячений захисникам України різних періодів історії.

У складі високомобільної групи Центру морально-психологічного забезпечення ЗСУ з 2017 року регулярно буває на передовій, звідки привозить портрети захисників України.

Add a comment

Читати далі: ХУДОЖНИЦЯ МАРИНА СОЧЕНКО: «І ПІД ЧАС ПОВІТРЯНИХ ТРИВОГ, І ПІД ЧАС БЛЕКАУТІВ БРАЛА ДО РУК ПЕНЗЛИКА, МОЛИЛАСЯ І ПИСАЛА ПРИ ЛІХТАРИКУ…»

   

Глави українських Церков звернуться до українського народу зі спільним Різдвяним зверненням

П'ятниця, 22 грудня 2023, 14:44

20 грудня в Києві відбулася зустріч глав та уповноважених представників християнських Церков України, на якій було ухвалене рішення про спільне звернення з нагоди святкування Різдва Христового. Його транслюватимуть в ефірі національних телеканалів у свято Різдва Христового, 25 грудня.

Про це повідомляє Інститут релігійної свободи.

 

Add a comment

Читати далі: Глави українських Церков звернуться до українського народу зі спільним Різдвяним зверненням

   

Сторінка 14 з 1365

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/