«На Майдані народ виставив високі моральні рамки, згідно яких ми оцінюємо політиків, громадських діячів, життя Церкви»
Четвер, 21 листопада 2019, 12:07
Революція гідності – переломний момент для українського народу, бо тоді український народ чітко заявив, що ми маємо свідомість європейського народу.
На цьому наголосив Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, під час ефіру програми «Відкрита Церква» у середу, 20 листопада 2019 року. Співрозмовником Глави УГКЦ став журналіст Сакен Аймурзаєв.
Add a commentЕмпатія – це про повну присутність із людиною, а не про те, які слова правильні, а які – ні
Четвер, 21 листопада 2019, 10:04
У травні мені пощастило перекладати тренінг отця Крістліна Роджердама, сертифікованого тренера з ненасильницького спілкування (ННС).
Мене щоразу вражає те, як отець Крістлін розкриває духовну основу ненасильницького підходу, той світогляд, який стоїть за ННС як способом висловлюватись. Як на мене, це людина, яка образно і ясно говорить про формальну і сутнісну складові ненасильницького спілкування, про “успішність” в його опануванні, про інтеграцію ненасильницького світогляду в усі сфери життя.
Add a commentГреко-католицька церква серед перших зреагувала на Голодомор в Україні
Середа, 20 листопада 2019, 16:03
Львів – Завдяки митрополитові Андрею Шептицькому і єпископам Української греко-католицької церкви світова громада дізнавалась правду про голод у Великій Україні у 1933 році. Духовенство УГКЦ не лише інформувало світ, спонукало україномовну пресу Галичини і католицьку на Заході писати про те, що мільйони українців голодують і вмирають від голоду, але й стараннями митрополита Андрея для голодуючих збирали гроші і продукти. Якою була реакція і роль УГКЦ у порятунку українців Великої України? Які документи свідчать про цю допомогу і підтримку УГКЦ?
Add a commentЧитати далі: Греко-католицька церква серед перших зреагувала на Голодомор в Україні
Сторінка 162 з 1372