Пастка, чи можливість для розвитку? Папа про гідність дітей в цифровому просторі
Четвер, 14 листопада 2019, 21:23
Звертаючись до учасників міжнародної зустрічі, присвяченої темі захисту гідності неповнолітніх у цифровому просторі, Святіший Отець наголосив на відповідальності усіх, особливо компаній, що займаються цифровими технологіями, за протидію злочинам проти неповнолітніх у мережі.
У четвер, 14 листопада 2019 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції учасників міжнародної зустрічі на тему «Сприяти гідності дитини в цифровому просторі. Від теорії до практики». У заході, що відбувається у Ватикані 14 і 15 листопада, беруть участь представники міжнародних організацій і таких компаній, як Microsoft, Apple, Amazon, Facebook, а також політики, юристи та релігійні провідники.
Add a commentЧитати далі: Пастка, чи можливість для розвитку? Папа про гідність дітей в цифровому просторі
Спільнотне творення освітнього простору на Аскольдовій
Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила
Четвер, 14 листопада 2019, 13:02
На початку жовтня цього 2019 р. Б. з благословення настоятеля парафії св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі, отця Ігоря Онишкевича та з ініціативи Катехитичної ради було запроваджено «пожертву на розвиток Катехитичної Школи імені Блаженної пам’яті Любомира Гузара «Бути людиною». За цей час спільно було зібрано пожертв на загальну суму 14 500,00 грн.
Add a commentЧитати далі: Спільнотне творення освітнього простору на Аскольдовій
Літургійна церковнослов’янська мова в мовно-культурній ситуації Галичини ХІХ – першої половини ХХ ст.
Четвер, 14 листопада 2019, 11:24
Церковнослов’янська мова в Галичині ХІХ – початку ХХ ст. була одним із центральних об’єктів уваги українців-інтелектуалів, фігуруючи в контексті різноманітних культурних ідеологій (панславізм), політичних напрямків (старорусинство, русофільство, москвофільство) і мовних концепцій. Дискусіям на тему церковнослов’янської мови, зокрема як основи літературної мови в Галичині, в українському мовознавстві присвячено чимало ґрунтовних праць, які докладно висвітлюють увесь арсенал аргументів різних таборів цієї непростої боротьби, в якій врешті-решт «жива» мова на народній основі перемогла «мертву» церковнослов’янщину, а насамперед її «мертвонароджений плід» – язичіє [див.: 10; 13].
Add a commentСторінка 166 з 1372