Владика Андрій (Сапеляк) – салезіянин, видатний українець, патріот, місіонер, мислитель
Історичні постаті у християнстві
Середа, 08 листопада 2017, 08:23
6 листопада 2017 року на 98 році життя упокоївся в Бозі найстарший єпископ УГКЦ, владика-салезіянин Андрій (Сапеляк). Його життя й душпастирське служіння є взірцем великої жертовності, відваги та сили духу. Владика Андрій відійшов у вічність, залишивши по собі визначний вклад у розвиток Салезіянського Згромадження та Української Греко-Католицької Церкви в Аргентині. Саме він приклав чимало зусиль до справи творення українського Салезіянського Згромадження у Львові, а також поширення салезіянської харизми в дусі св. Івана Боско на східні терени України.
Add a commentЧитати далі: Владика Андрій (Сапеляк) – салезіянин, видатний українець, патріот, місіонер, мислитель
«Посади дерево миру»
Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила
Вівторок, 07 листопада 2017, 23:46
За давньою традицією церкви св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі 4 листопада 2017 року було висаджено понад 30 ялинок та 10 декоративних дерев, як пам’ять про загиблих на війні солдатів. Організаторами акції «Посади дерево миру» є Бюро УГКЦ з питань екології та його екореферент о. Роман Романович. Також у цьому заході брали участь голова КОДА (Київської Обласної Державної Адміністрації) Горган Олександр Любомирович, студенти училища ім. Богуна, п. Андрій, п. Ірина, у якої чоловік загинув на війні, парох церкви о. Ігор Онишкевич та багато інших людей. Дерево на алеї пам’яті носитиме ім’я загиблого на війні. Іменні таблички виготовлятимуть діти, чиї батьки загинули на війні.
Add a comment5 міфів про чистилище, в які вірить багато людей (Можливо, навіть ви!)
Вівторок, 07 листопада 2017, 10:29
Як відомо, у листопаді Католицька Церква особливо молиться за свої померлих. З цієї нагоди пропонуємо матеріал про міфи стосовно чистилища.
Бачення Чистилища у більшості людей сформоване міфами і неправильними уявленнями.
По-перше, ось як Катехизм Католицької Церкви описує чистилище:
«Ті, що вмирають у ласці й приязні Божій, але ще недосконало очищені, хоча мають запевнення про своє вічне спасіння, після смерті переходять очищення, щоб здобути святість, необхідну для входження до небесної радості. Це остаточне очищення вибраних Церква називає Чистилищем, яке цілковито відрізняється від кари проклятих».
Add a commentЧитати далі: 5 міфів про чистилище, в які вірить багато людей (Можливо, навіть ви!)
Сторінка 241 з 1372