Всесвітній рух робітників-християн: Ні суспільному виключенню
Середа, 16 серпня 2017, 17:59
Глибока стурбованість з огляду на брак місць гідної праці, на непостійність стосунків між роботодавцем та працівником, невпевненість щодо майбутнього світу праці, що породжує фрустрацію, тугу й депресію: ці та інші теми увійшли до підсумкового документу Генеральної Асамблеї Всесвітнього руху робітників-християн, яка у липні 2017 р. зібрала в іспанському місті Авілі представників християнських робітничих рухів із 42 країн. Приблизно 120 делегатів обмінялися думками щодо економічної ситуації та кризи зайнятості у світі.
У підсумковому комюніке Всесвітнього руху робітників-християн, який відзначає своє 50-річчя, зазначається: «Нашим викликом є й надалі євангелізувати світ праці, звіщаючи добру новину, яка включає також і проект гуманізації, приготований Богом для кожної людини, ставлячи її, що створена на Його образ і подобу, в центрі всіх турбот».
Add a commentЧитати далі: Всесвітній рух робітників-християн: Ні суспільному виключенню
В Україні зафіксовано факти нападу на вірян УГКЦ та «Свідків Єгови», - доповідь Держдепу США
Середа, 16 серпня 2017, 14:50
Держсекретар США Рекс Тіллерсон, представлячи у вівторок щорічну доповідь дипломатичного відомства, присвячену свободі віросповідання «Релігійна свобода в світі в 2016 році», згадав й про Україну.
Про це повідомляє Голос Америки.
У розділі про нашу державу автори документа, зокрема, вказують на фізичні напади на віруючих Української Греко-Католицької Церкви та на «Свідків Єгови», як також на напад на єврейського журналіста. Підтримувані Росією сепаратисти на сході України, зазначається у доповіді, надалі окупують будинки релігійних меншин та використовують їх у військових цілях.
Add a commentПро сприйняття Бога сучасною людиною
Середа, 16 серпня 2017, 11:29
Говорити, що у сучасному «церебрально відкритому суспільстві» немає жодних проблема із сприйняттям Бога – це або лукавити, або говорити неправду. В першу чергу це відчувають ті, що «професійно займаються богослов’ям». Останню фразу свідомо взяв у лапки, адже «професійно займатись» можна чим завгодно, лише не богослов’ям. Тому говоритиму про тих, хто «намагається говорити про Бога», взоруючись на вимогах академічного середовища. Останні, за умови наявності відсотка самокритики та здатності прислухатися до себе, визнають, що, за невеликим винятком, сучасні «богословські тексти» нагадують оформленні відповідно до академічних вимог сухі канцелярські звіти «про Бога», де у намаганні «щось сказати про Бога» не залишається нічого, як звернутися до древніх авторів патристичних, тобто тих, у кого ще була незатерта природна людська здатність сприймати божественне
Add a commentСторінка 277 з 1372