Новий переклад — це про істинність, а не про комфорт: Глава УГКЦ пояснив чи є порушенням невикористання нового Служебника
Неділя, 21 квітня 2024, 21:45
Новий переклад Божественної Літургії — це не про комфорт, це про істинність та правильність, це про повагу до української мови, це про здатність краще розуміти, що я молюся. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав в ефірі програми «Відкрита Церква» на «Живому телебаченні», відповідаючи на запитання про те, наскільки йому комфортно молитися за новими текстами і чи грішить священник, якщо не використовує новий Служебник.
Add a commentБлаженніший Святослав пояснив, чому УГКЦ в Україні святкує Пасху за старим стилем
Четвер, 11 квітня 2024, 23:19
Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у програмі «Відкрита Церква» на «Живому телебаченні» висловив позицію Церкви щодо збереження чинної Пасхалії та святкування Великодня за юліанським календарем. Він наголосив, що для УГКЦ важливо залишатися в єднанні з православними братами в Україні, а питання реформи Пасхалії потребує глибшого розгляду.
Add a commentЧитати далі: Блаженніший Святослав пояснив, чому УГКЦ в Україні святкує Пасху за старим стилем
Великопостні реколекції для вчителів шкіл, ліцеїв та педагогів дошкільних навчальних закладів
Середа, 03 квітня 2024, 16:57
27 квітня 2024 року, в Патріаршому Соборі Воскресіння Христового УГКЦ, пройдуть Великопісні реколекції для вчителів шкіл, ліцеїв та педагогів дошкільних навчальних закладів. Організатор реколекцій – Комісія у справах освіти та виховання Київської Архиєпархії УГКЦ.
Важливим і уже традиційним елементом Великого посту в Українській Греко-Католицькій Церкві є духовні вправи (реколекції), які допомагають нам перейти цей час Великого Посту та підготовитися до найбільшого торжества – Воскресіння Христового. Духовні вправи дають можливість заглянути у свій духовний світ, віднайти первозданний обрах Господа у своїй душі та побачити задум Бога про людину.
Духовні та психологічні вправи є надзвичайно важливими для здоров’я нашої душі та психологічної стійкості. Особливої стійкості потребують вчителі та педагоги, ті, котрі працюють з найменшими, з тими, хто лише пізнає світ, себе та вчиться користуватися емоціями. Саме вчитель є той, хто перебуває в умовах постійного стресу, найбільше потребує джерела натхнення та емоційної витримки за будь-яких умов.
Add a commentСторінка 7 з 1368