Запрошуємо на Тарасову ніч!

Колонка редактора

Понеділок, 08 березня 2021, 19:11

image057Традиційно, 9 березня, у вівторок, о 20:00 на Аскольдовій Могилі Панахидою пам'яті Кобзаря, Тарасія (Тараса Григоровича Шевченка) розпочнеться Тарасова ніч.

У церковній хаті читатимемо Кобзар, а з 5 год ранку щоденник останньої години життя нашого апостола і заступника перед Богом за спочилих, сущих і ще ненароджених українців.

Add a comment

Читати далі: Запрошуємо на Тарасову ніч!

   

«Символ віри»: хто такий Святий Дух?

Християнське вчення

Вівторок, 02 березня 2021, 10:18

his-beatitude-41-2У 41-му випуску відеопроєкту «Блаженніший Святослав: #доступно_про_важливе» Глава УГКЦ роздумав над восьмим членом «Символу віри»: «І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків». Нижче пропонуємо текстову версію катехизи.

Слава Ісусу Христу!

Дорогі брати і сестри, продовжуємо нашу мандрівку членами нікейсько-царгородського «Символу віри», який передає нам основні правди віри апостолів і Передання святої Вселенської Церкви. Сьогодні запрошую вас роздумати над восьмим членом «Символу віри», який каже: «[Вірую] І в Духа Святого, Господа животворящого, що від Отця ісходить, що з Отцем і Сином рівнопоклоняємий і рівнославимий, що говорив через пророків».

Add a comment

Читати далі: «Символ віри»: хто такий Святий Дух?

   

Коли зло безсиле: свідки правди батько і син Глаголєви

Тема номера

Понеділок, 01 березня 2021, 15:14

95147896321Як часто чесні мовчать, а добрі нічого не роблять. Кмітливі ховають свій розум, а сильні стримуються перед брутальною земною міццю, яка залякує розправою і дійсно може розчавити. Чесних, добрих, розумних і сильних серед нас є дуже багато. І коли той, хто не може мовчати і ховатися, здіймається сяючою сигнальною ракетою ввись, освітлюючи простір довкола – легше і сміливіше стає всім. Таким є вплив свідчення правди на спільноту людей. І ніяка брутальна земна міць нічого з цим вдіяти не може.

Add a comment

Читати далі: Коли зло безсиле: свідки правди батько і син Глаголєви

   

Сторінка 10 з 1316

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570

http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/