In Hoc Anno Domini
Понеділок, 28 грудня 2020, 23:29
Коли апостол Павло вирушив у свою подорож до Дамаска, весь знаний світ був у неволі. Була одна держава – Рим. Усе мало одного господаря, і звали його Тиберій Цезар. Усюди панував громадський лад, бо руки римського закону були довгими. Усюди була стабільність, в уряді та суспільстві, бо центуріони стежили за цим.
Але повсюди також було ще щось. Було гноблення – тих, хто не був другом Тиберія Цезаря. Були збирачі податків, щоб забирати зерно з полів і полотно з веретена, аби годувати леґіони або наповнювати бездонну казну, з якої божественний Цезар давав народові дари. Був вербувальник, щоб шукати рекрутів для амфітеатрів. Були кати, щоби змусити замовкнути тих, кому це прописав імператор. Для чого жила людина, якщо не служити Цезареві?
Add a comment«Бог Отець прагне, щоб у святі Різдва Його Сина Його дім наповнився», – Блаженніший Святослав
Понеділок, 28 грудня 2020, 15:56
Свято Різдва, повнота його радості буде, бо Різдво Сина Божого готує не людина, але сам Бог Отець. Однак за шумом розваг, світських справ і турбот ми, уподібнившись до тих, хто не прийняв запрошення на підготоване Господом свято, ризикуємо втратити справжній зміст Різдва. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав під час проповіді в неділю Праотців.
У недільній проповіді Глава УГКЦ зазначив, що у притчі Ісуса Христа про запрошених на вечерю євангелист Лука малює ікону повноти часів, оскільки старозавітні пророки провіщали момент приходу на землю довгоочікуваного Месії, використовуючи образ месіанського бенкету. Знаком приходу Спасителя стане бенкет Його Царства, на який будуть запрошені покликані.
Add a commentАскольдова студія малювання
Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила
Понеділок, 28 грудня 2020, 15:28
Звіт за листопад.
Студію малювання у листопаді місяці 2020 р.Б. відвідали одна дитина і четверо дорослих. Було проведено три із п'яти запланованих занять.
Опрацьовані теми:
1. Клаузура графічна: вправи, малюнок, листівка. Матеріали: кольорові ручки та кольоровий папір.
2. Перо-чорнило: прописи різними перами. Матеріали: прописи-вправи, папір, ручки-пера різних номерів, червоне, чорне, синє та бузинове чорнило.
Add a commentСторінка 81 з 1372