Св. Миколай пам’ятає про кожну дитину

Парафія св.Миколая Чудотворця - Аскольдова Могила

Понеділок, 07 грудня 2020, 20:53

59165205_nУже 6 років парафіяльна служба милосердя церкви св. Миколая Мирлікійського на Аскольдовій Могилі провадить проєкт «Дарунок від тата». Цьогоріч 53 дитини отримають подарунки від своїх батьків, які відійшли по вічну нагороду, виконуючи свій громадянський та військовий обов’язок – захист рідної країни від північного ворога-агресора Росії.

Відверто зізнатись, це чи не єдиний мораьно найважчий проєкт, який доводилось провадити нашим волонтерам, жертводавцям, доброчинцям. До сьогодні нам важко усвідомити, що уже стільки років поспіль діти втрачають своїх батьків через хворобливі амбіції плюгавого створіння, що вважає себе вершителем людських доль. Та маємо добре пам’ятати, що кожен стоятиме перед Всевишнім і даватиме звіт за ціле земне життя.

Add a comment

Читати далі: Св. Миколай пам’ятає про кожну дитину

   

П’ятдесять п’ять років після взаємного зняття католицько-православних анафем

Світ

Понеділок, 07 грудня 2020, 18:12

pavlo_vi_afinagor7 грудня 1965 року папа Павло VI та патріарх Афінагор І підписали Спільну декларацію про зняття взаємних анафем 1054 року.

На тему причин розділення між Церквою Сходу та Заходу написано вже багато текстів. Історики стверджують, що майже тисяча років тому на це вплинула ціла низка причин: політичних (розділення Римської імперії), богословських (суперечка про походження Святого Духа), культурних (різна ментальність та різні мови).

Add a comment

Читати далі: П’ятдесять п’ять років після взаємного зняття католицько-православних анафем

   

Святий Йосафат Кунцевич – його життя і доба. Ч.-2

Історичні постаті у християнстві

Четвер, 03 грудня 2020, 20:01

Screenshot_1913. – ЦЕРКВА В УКРАЇНІ Й БІЛОРУСІ В ДОБІ ЙОСАФАТА

Щоб зрозуміти постать Йосафата та його історичну ролю, вистачило б і досіль сказаного про добу Йосафата Кунцевича. Та щоб зрозуміти вміст його життя і зміст його діяльности, треба приглянутися ще положенню Українсько – Білоруської Церкви, зваживши загальне церковне тло Сходу і Заходу. Щойно з такого вгляду зможемо зрозуміти, чому жив і діяв Йосафат так, а не інакше, чому займався такими, а не іншими справами і проблемами.

а. – Стан західньої (латинської) Церкви. – Від початку другого тисячоліття історії Церкви до доби Йосафата, західня, латинська Церква (інакше можна б назвати: західній римський патріярхат) пережила дуже інтенсивну, а навіть бурхливу церковну і цивільну історію; у ній вона була замішана прямо чи непрямо, добровільно чи недобровільно, ступнево чи революційно та мусіла в ній брати активну участь і виконувати свою ролю, і церковну, і громадську, і політичну, і культурну.

Add a comment

Читати далі: Святий Йосафат Кунцевич – його життя і доба. Ч.-2

   

Сторінка 85 з 1372

катехизм

Молитва св. Папи Івана Павла ІІ за Україну в церкві св. Миколая на Аскольдовій Могилі

«О Всеблагая Діво Маріє, Зарваницька Богородице, дякую Тобі за ласку перебування на київській землі, з якої світло Євангелія поширилося по всій Україні. Тобі, Мати Божа і Мати Церкви, перед Твоєю чудотворною іконою віддаю у руки мою апостольську подорож в Україну.

Пресвята Мати Божа, покрий Твоїм Материнським Покровом усіх християн, чоловіків та жінок доброї волі, які живуть у цій великій країні. Провадь їх до Свого Сина Ісуса, Який для всіх є Дорогою, Правдою і Життям. Амінь».

редакційна колегія


  • ПОЖЕРТВА

реквізити парафії для пожертв:

РГ УГКЦ Парафії Св Миколая на Аскольдовій Могилі,

код: 20051904 Ощадбанк АТ,

iban:  UA543226690000026003300218570





http://askoldova-mohyla.org/uk/

 

Офіційний сайт жіночого вокального ансамблю "Аніма" УГКЦ св. Миколая Чудотворця на Аскольдовій Могилі

 http://anima.askoldova-mohyla.org/